Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nábor nováčků

Stále nabíráme nové členy!

Co vám nabízíme? Pohodové prostředí a příjemnou atmosféru. Snažíme se navzájem vyjít vstříc a pomáhat si v čem to jen jde. Zakládáme si na roleplayingu, takže u nás najdete i solidní RP zázemí. Nebojíme se nebezpečí a proto se snažíme co nejčastěji chodit do dungeonů (občas i za cenu toho, že parkrát vyleháme, než se nám ho podaří projít :) )

Pokud se chcete stát členy naší gildy, musíte splnit řadu podmínek:
1) Musíte být pohodáři. Chceme v gildě vytvořit příjemnou atmosféru, takže nestojíme o lidi, kteří budou po vylehání v dungeonu nadávat a častovat své spoluhráče hláškamí jako "OMG, vy jste úplně vyje**né lamy!" apod. UO je zábava, tak to bereme my a tak to musí te brát i Vy.
2) Musíte mít vyvinutý smysl pro roleplaying. Jsme RP hráči a to samé vyžadujeme od vás.
3) Musíte mít vůli zapojovat se do dění gildy. A to nejen tak, že se budete učástnit výprav apod. , ale taky se je sami budete snažit zorganizovat. Čím více lidí pořádá výpravy, tím více zábavy pro všechny.
4) Musíte mít minimálně 15. level.
5) Musíte se přihlásit ;-)

Do příhlášky nám napiště jméno vaší postavy, povolání/podpovolání, level vaší postavy. Dále nám pak napište příběh vaší postavy (zhruba něco v takovém rozsahu jako máme my v rubrice "členové gildy") a vaše ICQ. Napište nám i co od gildy očekáváte, pomáhá nám to vytvořit ideální gildu podle vašich představ.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Aewin , 17. 10. 2007 15:55)

moje icq je 282-503-770
:)

Guilda :)

(Aewin Rigorn, 17. 10. 2007 15:54)

no zdar, chtěl bych k vám do PvP:) znám tam pár lidi...Charlites,Pinky,Griffit :) můj měsíc 49 mág vyvolávač...

RP: Bydleli jsme v nedaleko krondoru.....Jako malej jsem měl těžký život...Matka sice žila,ale otec s hlavou kozy, nos jak prase, a nohy měl jako jelen...jednoho dne se na mě otec naštval ... a řekl ,,Aewine!!! Vypadni odsaď, tolikrát sem ti říkal že mi nebudeš brát moje zlaťáky..'' já jsem odpověděl ,,Ale tati! já jsem si chtěl koupit jenom bylinky na čarování''...Otec neodpověděl...o 5 dnů později přisli otrokáři, aby si vzali co jim patří...ještě sem neřekl že muj otec byl kdysi zlodějem...Hehe... přišli si pro jeho život! protože nezaplatil daň..zabili ho, matka osedlala koně, vzala mě sebou, a odjeli jsme do krondoru...:)

Evca pise

(Evca, 15. 10. 2007 15:41)

Mi to us prislo ale nevim kam ma prit na tu akci
Dik
Podepsana: Evca Skromna

Re: Nováčci

(Johnny Lasička, 14. 10. 2007 21:29)

Evco, už jsem ti psal na ICQ, ale nějak mi blbe, tak je možné, že ti ta zpráva nepřišla. Takže kdyby ne, tak napiš tady.

Nováčci

(Johnny Lasička, 13. 10. 2007 22:31)

Omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak jsem nestíhal. Oběma se zítra ozvu na ICQ a domluvíme se. Ale předem upozorňuju, že na těch příbězích budete muset zapracovat...

Nabor

(Siruis Fuon, 12. 10. 2007 17:33)

Zdravim,jmenuji se Siruis Fuon jsem Knez(paladin) a v uceni jsem 19 mesic.Muj pribeh:Narodil sem se v chude rodine v Krondoru otec pracoval jako hostinsky a matka ta zemrela kdyz sem se narodil. Muj otec nevedel co semnou tak me nechal na ulici.Jednou me nasel jeden knez a dal me do jeho uceni opatroval me a ucil jeho remeslu.Stal sem se tedy Paladinem .par uy sem mel RP prohresku ale to snad nevadi.Muzete me kontaktovat na toto icq:387671857.DIKY

Prihlaska k PvP od Evcy Skromne

(Evca Skromna, 11. 10. 2007 6:10)

Ahojky, jmenuji se Evca Skromna. Ucim se Magii (vyvolavacka) a v uceni sem jis 22 mesicem.
Tak, jak se to stalo: Narodila jsem se v Natalu kde jsem studovala magii. Jednou sem se vydal do Krondoru s rodici. Po ceste nas napadli bandyti a ja jsem stiha utect. Pozorovala jsem je z krovi a videla jak moji matku a otce chladnokrevne zabili. Nééééééé vykrikla jse, bandyti se vydali ke krovi a ja utikala do krondoru. Zde se pripravuji na pomstu. Pomstu plne krve!

Predevsim my chybi ta zabava pri chozenich dungu. Cekam ze poznam zas nejake nove lidi,elfy a trpaslicky :)

Stane se nekdy ze clovek uklouzne a zkazi si tim zbytek zivota. Myslim ze by jste se stejne koukli do prohresku. Ja jsem zabila modreho hrace :( No a pak us jen drobne problemy s RP. Ale to se stane kazdemu.
491-935-475
Tak dik

RE: Přihláška - Earwen

(Johnny Lasička, 8. 10. 2007 15:10)

Psal jsem ti už na ICQ, tak čekám odpoveď.

Přihláška

(Earwen Elwing, 6. 10. 2007 23:22)

Earwen Elwing
Zaříkvačka/strážkyně lesa
24 lvl
------------------------------------------
Pocházím z Elvandaru, domova elfů. Překrásného magického místa, které Vás naplní naprostým klidem. Vyrůstala sem v korunách stromů a v lese si hrála s medvědy, kteří nejevili žádné známky agrese. Tomuto stavu se říká symbióza a věřte, že v celé Midkemii není jediné místo, kde by to takhle chodilo. Moje matka byla krejčová, vždy jsem si s ní rozuměla a můj otec zvěrolékař, po něm jsem zdědila lásku ke zvěři. Vzpomínky na dětství jsou opravdu krásné, avšak léta ubýhala a najednou bylo potřeba zvolit si řemeslo. Pamatuji si, že k hranicím našeho lesa docela často chodili hrabiví dřevorubci, sekali cenné dřevo, což bylo nepřípustné. Lidé do našeho lesa nesměli vůbec vstupovat, natožpak kácet stromy. Tahle skutečnost mne utvrdila v tom, že svůj život zasvětím ochraně elfů a přírodě, proto je ze mne strážkyně lesa. Časem jak jsem získávala cené zkušenosti a připadala si silnější a silnější, začala jsem vyjíždět dále za hranice našeho území a poznávat rozlehlé okolí. Díky tomu mám dnes lepší přehled o světě, o jeho problémech a vím kde přiložit ruku k dílu. Myslím, že nadešel čas najít skupinu lidí, se kterou si budu rozumět a se kterou budu poznávat svět hlouběji a hlouběji.
---------------------------------------------
Od gildy očekávám fajn lidi, výpravy.... Největší výhody mého povolání jsou: léčení a schopnost oživení.

qip(icq): 392770298

Žádost o přijetí

(Andulie Swainová, 5. 10. 2007 18:52)

Nekromancer/Pán Nemrtvých

level 18.

Narodila jsme ve vesničce jménem Shamata,vesnice poblíž Kronu.....Mí rodiče byli ož odjakživa byli slavní nekromancerové...tudíž když mne splodili,začali se snažit o to abych byla jednou tak též slavná a obávaná po světě.Snaha nebyla marná,hned po dokončení 5. měsíce v učení sme veděla kam zajít...za Pánem Nemrtvých...ten mne naučil mnoho dobrých věcí a rad do života a zároveň upozornil ať zcela nepropadnu svému řemeslu..nevím co tím myslel:)....dále mi nechal přihlédnout na zdejších nepřátelích na hřbitově sílu nekromancera,což mne ještě více uchvátilo v to dál se učit a učit svému řemeslu.Rodiče na mne byli ode dne hrdější a hrdější,jejich touhy se naplnili..Když jsem dokončila 10. měsíc v učení,rodiče mne opustili a usídlili se někde daleko na severu za Harlechem..povídá se že je tam místní elfové pobili..ale tomu já tomu nevěřím rodiče přemohli všeco co potkali..ale co snima je..ví jen bůh.¨..

Co očekávám od gildy:Fér jednání,ať se to týká čehokoli,nová přátelství,mnoho výprav(mno aspoň pár :) )a co můžete čelat ode mne?:pomoc v boji,případně i jiné věci v rámci mých sil
icq:454-145-358
díky za Váš čas

Charlites

(Johnny Lasička, 4. 10. 2007 20:10)

Vzorově napsaná žádost. Přesně takhle jsem si to představoval. Sice ještě nemáš požadovaný 15. level, ale věřím, že rychle dotrénuješ. Takže já bych tě i bral. Domluvím se s tebou ještě přes ICQ.

nováček :-)

(Charlites Waldean, 4. 10. 2007 9:59)

tak, nejdřív něco o mě (RP):
Narozen v malé chatce na kraji lesů u Carse, otec tvrdě pracoval jako lovec a ve chvilkách volna prohluboval své znalosti v ochočování zvěře. Matka vždy tvrdě pracovala jako krečí, šila šaty a semtam dělala i různé části zbroje z otcem ulovené zvěře. Chlapec se snažil napodobovat otce, bohužel byl však velmi mladý a vůbec se mu nedařilo, špatně mířil při střelbě lukem a zvířata ho také neposlouchala, dokonce ani jejich kočka mu nebyla moc blízká.
Když jednoho dne otec vyrazil na lov a syn se rozhodl pomáhat matce při zpracování kůže. Den uběhl, začínal večer, ale otec se stále nevracel, matka začínala být netrpělivá a postávala u oken. Z ničehonic se obrátila a vykřikla na chlapce "Charlite utíkej!", pak její vyděšený výraz vystřídalo překvapení, otočila se a v zádech jí trčel šíp, zcela jiný, než šípy které znal od otce, nebyl vzadu opeřený a byl o něco kratší. Chlapec přiběhl k matce, ale tak ho jen odstrčila a mávla ať běží. Mladý Waldean se mrknul z okna a spatřil blížící se 4 postavy, jedna v ten okamžik natahovala kuši a mířila na něj, vystřelil a jen těsně minul Charlitovo rameno, ten už na nic nečekal a běžel přes malou místnost k druhému oknu, vylezl jím a utíkal do temných lesů...
... o pár let později sedí mladí muž v zaplivané krčmě v Krondorském přístavu kde tráví téměř každý večer. Přes den se žíví čím se dá, dříve chodíval na lov a prodával kůže, poslední dobou však dělá činy zcela jiné, né zcela odpovídající zásadám slušného chování. Není zlý, řídí se zákony, svými zákony, které jako jediné ovlivní jeho činy. Potřebuje žít, mít bohatství a dobrodružství. Společnosti se nestraní, semtam ale potřebuje klid a ticho přírody.

---
Charlites Waldean, holub CharlitoCZ
dále, jsem na 11lvl (dneska už snad budu na 12), Člověk - Hraničár - Střelec (a trošičku dělám do zvířat). ICQ 288177207, u ultimy jsem nováček, ale baví mě to a líbí se mi RP.
Od gildy čekám pohodový lidi a teamovou práci, společné akce jak ve hře, tak třeba i v reálu.

mno, to je tak vše prozatím co mě napadá..